Stundu laiki
0.
08:00-08:40
1.
08:45-09:25
15min. Brokastis
2.
09:40-10:20
3.
10:30-11:10
20 min. Pusdienas 5.-8.kl.
4.
11:30-12:10
20 min. Pusdienas 1.-4.kl.
5.
12:30-13:10
20 min. Pusdienas 9.-12.kl.
6.
13:30-14:10
7.
14:20-15:00
8.
15:05-15:45
9.
15:50-16:30
Uzņemšana 1. klasēs

Aicinām vecākus pieteikt bērnus pamatizglītības divām mazākumtautību programmām:

  • Pamatizglītības mazākumtautību programma (kods 21011121)
    • 1.A klase. Priekšmetu apgūšana notiks bilingvāli un mazākumtautības valodā
    • 1.B klase ar padziļinātu latviešu valodas un kultūras apguvi. Priekšmetu apgūšana notiks bilingvāli un mazākumtautības valodā, bet sākot ar 4. klasi –latviešu valodā un mazākumtautības valodā
  • Speciālās pamatizglītības mazākumtautību programma izglītojamajiem ar valodas traucējumiem (kods 21015521). Priekšmetu apgūšana notiks bilingvāli un mazākumtautības valodā
Sadarbības partnieri

Skolas somas jaunumi

Ekskursijā Lielajā ģildē

Ekskursijā Lielajā ģildē  27.05. 4.-6. klašu skolēniem izdevās ceļot laikā un nonākt viduslaikos, kad Rīga bija Hanzas pilsēta un tās dižciltīgie tirgoņi pulcējās Lielajā ģildē. Skolēni devās ekskursijā pa Lielo ģildi, kurā viņu pieturas punkti bija Līgavas kambaris, Minsteres zāle, Baltā un Lielā zāle, aplūkoja vēsturiskās vitrāžas un Lielās ģildes pagrabstāvu. Skolēniem tika piedāvāta iespēja uzkāpt uz skatuves un pasēdēt mūziķu vietās, paklausīties par Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra sastāvu un diriģenta lomu. Ekskursijas noslēgumā skolēni varēja dzirdēt nelielu LNSO mūziķu priekšnesumu.

Skolas somas pasākumi sākumskolai

Mācību gada beigās sākumskolas izglītojamajiem tika organizēti braucieni uz dabas objektiem. 27. maijā 1.L – 3.L klašu skolēniem Daugavas muzejā, kas atrodas skaistajā Doles salā, muzejpedagoģiskajā nodarbībā stāstīja par laivām un plostiem, kas pārvietojās pa Latvijas galveno upi, par zvejniekiem un viņu darba rīkiem. Bērni varēja darboties radoši, zīmējot un būvējot savu laivas modeli.

1.A – 3.A un 4.L klašu izglītojamie 23. maijā pavadīja  “dienu zvejnieku setā” Jūrmalas brīvdabas muzejā, Lielupē. Bērni apskatīja zvejnieku mājas, iepazinās ar Jūrmalas iedzīvotāju senākās nodarbošanās veidu – zvejniecības attīstību Jūrmalā un tās tuvākajā apkārtnē un apskatīja ar zvejniecību saistīto etnogrāfisko celtņu un vēstures liecību kolekciju muzejā. Siltajā pavasara dienā bērniem iepatikās staigāt pa Ragakāpas dabas parku.

Latvijas Skolas soma atklāj Eduarda Smiļģa muzeju

24.05.2019. 6.-7. klašu skolēni viesojās Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa muzejā. Nodarbībā pusaudži iepazinās ar latviešu teātra vēsturi, ar skatuves tehnisko iekārtojumu un varēja redzēt skatuves noformējuma objektus, kostīma detaļas un rekvizītus, mēģināja veidot skaņu efektus kā to darīja 19. gadsimta beigās. Skolēniem tika piedāvāts uzstaties uz vēsturiskās skatuves.

Likteņdārzs – dabā veidots simbols

Svinot Latvijas neatkarības atjaunošanas dienu, 7. – 12. klašu izglītojamiem 2. un 3. maijā bija iespēja apmeklēt Likteņdārzu – dabā veidotu simbolu, par kuru ir teikts, ka “tā ir vieta, kur satiekas pagātne, tagadne un nākotne. Gan cilvēka, gan valsts.” Likteņdārza apmeklējums deva izglītojamiem iespēju labāk apzināties un sajust Latvijas simtgades nozīmi vēsturē un kultūrā

Latvijas Skolas Soma: Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi

Programmas Latvijas Skolas Soma ietvaros 15.04.2019. 4.-6. klašu skolēniem bija iespēja apmeklēt kinoteātri “Splendid Palace”, iepazīties ar tā arhitektūru un vēsturi, noskatīties režisora E. Jansona filmu “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi” pēc Luīzes Pastores  grāmatas “Maskačkas stāsts” motīviem. Pēc nodarbības skolēni zīmēja filmas fragmentus, latviešu valodas un audzināšanas stundās pārrunāja filmas sižetu, varoņus, runāja par Rīgas priekšpilsētu, kuru saucam Maskačka, par ētiskām problēmām, kuras ir filmas sižetā.

Skolas soma 1. semestrī

Ziemassvētku kauju brīvdabas ekspozīcija vēstures stundā

9.A, 10.A, 10.f klašu skolēni apmeklēja vēsturisko vietu, kur  saglabājušies unikāli I pasaules kara lauka fortifikācijas elementi, kas saistīti ar leģendārajām Ziemassvētku kaujām.

Ziemassvētku kauju muzeja brīvdabas ekspozīcijā autentiskā vietā rekonstruēts nocietinājumu sistēmas posms- blindāža un daļa no vācu aizsardzības pirmās līnijas- „vācu vaļņa”, kas ir vienīgais šāda veida objekts Baltijā.


PAROLE BBB

1.L1, 1.L2 un 2.L klašu skolēnus gaida Latvijas Nacionālās Operas un Baleta horeogrāfijas zāles apmeklējums, kur notiks nodarbība “PAROLE BBB”. “PAROLE BBB” ir aizraujošs baleta burziņš skolēnu grupām Latvijas Nacionālā baleta treniņu zālē. Ne meitenes, ne zēni šeit nesēž dīkā – jauno baleta mākslinieku vadībā viņi iepazīst un izmēģina baletam raksturīgās kāju un roku pamatpozīcijas, soļus un kustības, visi kopā iestudē nelielu klasiskās dejas epizodi, kā arī pielaiko kostīmus un iemēģina rekvizītus no baleta izrādēm.

Apģērbs: ērtas, fiziskām aktivitātēm piemērotas drēbes; vingrošanas čībiņas obligātas.

Skolēnus pavada klašu audzinātāji un dejas skolotāja Julija Staškeviča.

Mājturības stunda Vienkoču parkā

2.A un 4.L klašu skolēni ar autobusu aizbrauca uz Vienkoču parku, kur varēja ne tikai apskatīt vēsturisku muižu un citu ēku maketus, koka skulptūras, etnogrāfiskas ēkas, vienkoču laivas, darvas cepli un citus objektus, bet arī paši izgatavot atslēgu piekariņu no dabas materiāliem. Skolēnu radošie darbi tika vērtēti| mājturības un tehnoloģiju stundā.

Skolas soma atklāj Billi

8.A un 8.B klašu izglītojamie kinoteātri Forum Cinemas noskatījās filmu BILLE, kas uzņemta pēc Vizmas Belševicas darba motīviem.

Smeldzīgs, vienlaikus dzīvi apliecinošs, asprātīgs un cerību pilns stāsts par kāda cilvēkbērna pieaugšanu un attiecībām ar pasauli Latvijā pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu nogalē. Filma ir veltījums mums šodien, atgādinot par īstenām vērtībām – iecietību, uzupurēšanos, nepieciešamību sevi apliecināt (origināla raksts).