Stundu laiki
0.
08:00-08:40
1.
08:45-09:25
15min. Brokastis
2.
09:40-10:20
3.
10:30-11:10
20 min. Pusdienas 5.-8.kl.
4.
11:30-12:10
20 min. Pusdienas 1.-4.kl.
5.
12:30-13:10
20 min. Pusdienas 9.-12.kl.
6.
13:30-14:10
7.
14:20-15:00
8.
15:05-15:45
9.
15:50-16:30
Uzņemšana 1. klasēs

Aicinām vecākus pieteikt bērnus pamatizglītības divām mazākumtautību programmām:

  • Pamatizglītības mazākumtautību programma (kods 21011121)
    • 1.A klase. Priekšmetu apgūšana notiks bilingvāli un mazākumtautības valodā
    • 1.B klase ar padziļinātu latviešu valodas un kultūras apguvi. Priekšmetu apgūšana notiks bilingvāli un mazākumtautības valodā, bet sākot ar 4. klasi –latviešu valodā un mazākumtautības valodā
  • Speciālās pamatizglītības mazākumtautību programma izglītojamajiem ar valodas traucējumiem (kods 21015521). Priekšmetu apgūšana notiks bilingvāli un mazākumtautības valodā
Sadarbības partnieri

Archive for October, 2017

Halloween 2017

Šodien skola svinēja Halloween.

5.a klasē notika ķirbju izstāde. Par labāko ķirbju balsoja skolotāji, vecāki, skolēni. Visiem liels paldies par piedalīšanos, radošumu un piedāvātu darbu originalitāti. Konkursa uzvarētāji – Tatjana Šerjakova, Alisija Laizāne,Jegors Čujevs.

Dienas gaitā skolēni daudz uzzināja par ķeltu tradīcijām. Svētki izdevās!!!

Skolēnu parlaments organizeja kostīmu dienu. Skolēni atnaca skolā kostīmos, tie biji visādi – mīļi, baidīgi, inetesanti un oriģināli. Skolotāji arī piedalijās pasakumā ar arī spožiem un inetesantiem kostīmiem. Mēs gribam pateikеt paldies 12.a klases skolniekam Viktoram Terentjevam par skolas gaiteņa noformējumu (plakāts). Viss šis pasakums sanāca ļoti spožīgi un interesanti. Visiem paldies par piedalīšanos.

Sagatavoja skolotāja J.Kolesova un Polina Sevastjanova (Skolas parlaments)

Sasniegumi Zemgales priekšpilsētas volejbola sacensībās

Oktobrī skolas 7. – 9.klašu un 10. – 12.klašu izlases ļoti cienīgi parādīja sevi Zemgales priekšpilsētas volejbola sacensības. Abas mūsu komandas ieguva 4.vietu, vienlīdzīgi spēlējot ar ģimnāzijas komandām. Īpaši gribētos atzīmēt 9.klases skolēnus brāļus Marku un Maksimu Geidānus, jo viņi spēlēja gan sava vecuma komandā, gan pārstāvēja vidusskolas komandu. Paldies visiem par centību, aizrautību un cienīgu attieksmi pret sportu!

Sagatavoja D.Audriņa

Referāts somā I. Metāli

Noslēdzies 11.klases skolēnu projekts ķīmijā – „Metāli” („Referāts somā”). Projekta dalībnieki paplašināja savas zināšanas par metālu pielietošanu, par metālu vērtību un to savienojumiem ikdienas dzīvē.
Projekts izraisīja lielu interesi un vēlmi iesaistīties nākamajā šāda veida projektā – „Nemetāli” („Referāts somā”).

Sagatavoja Nadežda Sudeike

Piesdzīvojumu spēle Krievu gramatikā

Oktobra beigās notika aizraujošs ceļojums pa krievu gramatikas stacijām. 8. – 9. klašu skolēni piedalījās aizraujošā ceļojumā. Komandas pildīja uzdevumus, kas saistīti ar dažādiem valodas līmeņiem. 11.-12. klašu skolēni palīdzēja skolotājiem koordinēt darbu piedzīvojumu spēles stacijās. Pateicamies visiem par piedalīšanos. No sirds paldies Olgai Verigo un Ludmilai Markuševai par pasākuma organizēšanu. Uzvarēja 8. klases komanda.

Sagatavoja J.Kolesova

Latvijas Olimpiskā dienā

2017.gada 22.septembrī skolas izlase piedalījās Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā dienā” Rīgas Hanzas vidusskolā. Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā risinājās stafešu sacensības un basketbola turnīrs skolu komandām. Skolas komanda uzstājas ļoti labi un vienā no stafetēm ieguva II vietu. Komandas sastāvs: D.Smirnovs, O.Bērziņa, O.Seļivanova, J.Musijenko, D.Ignatjeva, D.Bičkovska, V.Leitina, A.Kapkova, D.Gaile, N.Pavlovs, D.Sevostjanovs, R.Podgornihs.

Sagatavoja D.Audriņa

Sākumskolas rudens izstāde

Sagaidījām pasakainu gadalaiku – rudeni! Rudens ir ražīgs gadalaiks un bagāts ar augļiem, dārzeņiem un citiem dabas materiāliem. Mūsu bērni arī ir to pamanījuši un vēlējās parādīt to citiem, veicot individuālos un kolektīvos darbus kopā ar skolotājiem un vecākiem.

Mūsu skolas sākumskolas gaitenī izveidotā rudens izstāde visus iepriecināja. Paldies visiem par rudens velšu skaistumu.

Sagatavoja Ilona Mihailova

10.klases skolēnu iesvētību ceremonija

Šodien notika ikgadējā notika 10.klases skolēnu iesvētību ceremonija. Jaunajiem vidusskolēniem bija jāveic visādi uzdevumi – jautri, interesanti un aizraujoši gan skolēniem, gan skatītājiem. Uzdevumus skolēni veica ar interesi. Pasākums noslēdzās ar iesvētību zvērestu un „Smilšu ceremoniju”

Sagatavoja N.Sudeike

Pieredzes apmaiņas brauciens Kauņā

Šoruden mūsu skolas skolotāji bija ekskursijā un pieredzes apmaiņas braucienā Lietuvā, Kauņā. Tika apmeklētas divas populārākās izglītības iestādes – Mākslas ģimnāzija un Tehniskais Licejs. Izglītības iestāžu skolotāji un bērni parādīja un izstāstīja par savām skolām un parādīja kā viņi strādā, kā arī savus rezultātus. Skolotājiem novadīja ekskursiju pa vecpilsētu. Pateicamies visiem organizatoriem.

Sagatavoja Ilona Mihailova

ERASMUS+ Projekta “Skola, kas mācās” (LELETO) mācību vizīte

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra koordinētā ERASMUS+ projekta “Skola, kas mācās” – LELETO (Nr. 2016-1-LV01-KA201-022658) mācību vizīte ar mērķi izpētīt partnervalstu pieredzi pedagogu profesionālās pilnveides organizēšanā gan pilsētā, gan skolā no 18. septembra līdz 22. septembrim notika Latvijā, konkrēti – Rīgā un Ventspilī.

turpināt lasīt RIIMC mājaslapā

Rudens ekskursijas

Bērni gaida rudeni, jo skolā tas asociējas ar ekskursiju laiku.

Mūsu pirmklasnieki bija ekskursijā Rīgas Leļļu teātrī, lai iepazītos ar mākslinieku darbu, teātra vēsturi un leļļu izgatavošanu katrai bērnu izrādei. Bērniem bija iespēja apmeklēt leļļu un dekorāciju veidošanas darbnīcās, iepazīties ar dažādu veidu lellēm, izspēlēt teātri un nobildēties ar lellēm.Arī iepazīties ar režisora un aktiera profesijām.

2017.gada 6.oktobrī 7.a, 7.b klases devās rudens ekskursijā uz Jaunpili. Skolēni iepazinās ar bruņinieku dzīves veidu un ieročiem. Piedalījās veiklības un izturības sacensībās. Pagrabstāvā cienājās ar pankūkām un ievārījumu.

1.l (2), 2.L, 2.C, 3.L, 4.L klases 25. septembrī piedalījās “Uzturklasē Ādažu ražotnē”, kas radīta ar mērķi izglītot par pilnvērtīgu, sabalansētu, veselīgu uzturu un tā priekšnosacījumiem. Bērni piedalījās unikālā čipsu gatavošanas darbnīcā, iepazinājās ar čipsu ražošanu, ieraudzīja kartupeļu noliktavu un kartupeļu pārstrādes uzņēmumu, kā arī noskatījās filmu par uzņēmuma vēsturi un darbu.

Sagatavoja Ilona Mihailova, Valija Rašēvica, Irina Voitova