Labdien, vidusskolas skolēni, skolotāji un vecāki! Lūdzu izmanot iespēju, izzināt informāciju, izvelēties Augstskolu, pieteikties  un piedalīties pasākumā.

Jau šo ceturtdien, 15.aprīlī pl.14.00 tiekamies izglītības forumā AUGSTSKOLU ATVĒRTĀS DURVIS 2021 online

Pasākuma programma pievienota pielikumā! Pirmajā daļā iepazīsimies ar augstskolām Oskara Lepera un augstskolu jautājumu- atbilžu sesijā. Turpat Dace Briede – Zālīte ieskicēs galvenos iemeslu, kāpēc būtu jāturpina mācības tālāk. Kā arī izspēlēsim izklaidējošu erudīcijas spēli turpat, nepametot platformu, tiešsaistē ar vērtīgām un noderīgām augstskolu sarūpētām balvām!

Pielikumā arī atradīsi ZOOM saites uz katru augstskolu, kuras katra savā ZOOM saitē sīkāk pastāstīs par mācību iespējām savā augstskolā. Šajās virtuālajās ZOOM istabās augstskolas atbildēs arī uz Taviem jautājumiem- ja zini jau tagad, ko vēlies pajautāt, turpat norādīti e-pasti jautājumiem! Augstskolu prezentācijas un jautājumu/ atbilžu sesijas notiks divos blokos- pirmais ar sākumu pl. 15.25 un otrais- pl.16.25 Tas Tev dos iespēju pabūt vismaz divās istabās neko nenokavējot!

Daži atgādinājumi pirms pasākuma:

Sasniedzamība

Stabils interneta pārklājums, lai Tevi sasniegtu pēc iespējas kvalitatīvāks ekrāna attēls un skaņa.

Uzlāde Parūpējies, lai enerģija būtu ne tikai Tev, bet arī Tavām ierīcēm – uzlādē ierīci, ar ko piedalīsies forumā vai noliec lādētāju tuvumā, ja radīsies nepieciešamība. Būs iespējams pieslēgties ar jebkuru ierīci, taču rekomendējam izmantot datoru, jo tā būs ērtāk  – lielāks ekrāns un vieglāk čatot/ piedalīties spēlē, pārstaigāt ZOOM istabas.

Uz tikšanos jau šo ceturtdien forumā šajā saitē: https://events.tiesraides.lv/skola2021

Cieņā Valentīna Guseva, Rīgas 53.vidusskolas SP/PKK