Ziemassvētkiem tuvojoties komanda Lawsonia uzdāvināja mums košus svētkus. Mūsu skolā 17. decembrī notika sveču liešanas darbnīca ar aizraujošu darbošanos, kur sākumskolas klasēm (1.L2., 2.L., 3. A., 4.L) bija iespēja “iemēģināt roku” sveču tapšanas procesā. Lieliski bija tas, ka šajā procesā bērni ne tikai vēroja, kā rodas svece, bet arī paši katrs savām rokām to izveidoja.

Skolēni bija nodrošināti ar visiem nepieciešamiem materiāliem – sveču nodeguli, kokvilnas diegu, trauciņiem, parafīnu, kā arī dažādiem dabiskiem materiāliem, ēteriskām eļļām un sveču darināšana varēja sākties! Skolēni praktiski darbojoties uzzināja, kā gatavo sveci: parafīnu ūdens peldē izkausējām, katrs savu trauciņu piepildījām ar izvēlētām dabiskām vielām: apelsīna mizu, pīlādzi, plūškoka ogām, viršiem u.c. Pēc tam, vadoties pēc sajūtām, mēs izvēlējāmies un pievienojām ēteriskās eļļas un pārtikas krāsu. Sagatavojām sveču formu, tajā nostiprinot degli, izkausēto vasku ielejām trauciņā un ļāvām svecei sacietēt.

Paldies komandai Lawsonia un visiem dalībniekiem, kas piedalījās šajā nodarbībā! Vienmēr ir labi apgūt ko jaunu un savstarpēji dalīties ar zināšanām!