Turpinot skolas tradīciju, 10. oktobrī svinīgi nosvinējām iesvētīšanas svētkus, kas ir svētki, kad 10. klašu skolēni tiek uzņemti vidusskolā

Iegūt vidusskolēna statusu nebija viegli. Bija sagatavoti vairāki uzdevumi, kuru pārvarēšanai lieti noderēja izveicība, koncentrēšanās, komandas gars, apdomīgums un citas prasmes. 10. a klase sadalījās pa trim komandām un visām komandām bija nepieciešams iziet trīs uzdevumus.

Lai paveiktu pirmo uzdevumu, bija nepieciešams atrast pieeju saziņā ar sākumskolas skolēniem, kā arī parādīt savas prāta spējas un savas stiprās puses.

Otrais uzdevums bija uz uzmanību. Bija nepieciešams atrast skolā tādas vietas, kuras ir parādītas bildēs, un nobildēties blakus tai vietai. Tas nebija vienkārši, taču ļoti aizraujoši un interesanti, jo vajadzēja atrast tādas vietas skolā, kurām ikdienā reti kad kāds pievērš uzmanību. Arī otrajā līmenī bija nepieciešams arī sastādīt spārnotus izteicienus krievu, latviešu un angļu valodā no vārdiem, kas bija izkaisīti pa visu skolu.

Lai izpildītu trešo uzdevumu, bija nepieciešama veiklība, spēks un prasme darboties komandā. Tas bija sporta sacensības skolas sporta zālē

Visi dalībnieki brīnišķīgi izpildīja visus uzdevumus, pēc veiksmīgi izpildītiem visiem uzdevumiem, 10. a klase tika uzņemta Rīgas 53. vidusskolā. Arī 12.a klases skolēni bija sagatavoja apsveikumu jaunuzņemtajiem vidusskolēniem –  apbalvojums – saldu cienastu. Iesvētīšanas ceremonija ir ļoti svarīga, jo tas ne tikai palīdz skolēniem adaptēties klasē un skolā, bet arī palīdz parādīt sevi un arī sekmē draudzīgo atmosfēru starp vidusskolēniem.