I semestrī

 1. 1.L2 -3.L klašu izglītojamo Jūrmalas dabas muzeja apmeklējums. Nodarbība “Diena zvejnieku sētā” un pastaiga Ragakāpas takā. Novērojumi ekosistēmās “mežs” un “jūra”.
 2. 1. klašu skolēnu vizuālās mākslas nodarbība ar gleznotājām Aiju Princi un Daigu Krūmiņu   “Glezniecība tradicionāli un netradicionāli”
 3. 2.A un 3.A klašu ekskursija Turaidas muzejā un muzejpedagoģiskā nodarbība “Ciemos pie Turaidas Rozes”
 4. 9. un12. klašu izglītojamajiem bija iespējams Ziemassvētku kauju muzejā aplūkot ekspozīciju „Latviešu strēlnieku Ziemassvētku kaujas. 1916.- 1917.gads”. atraktīvā veidā skolēniem stāsta par karavīru ikdienas dzīvi un dalību kaujās. Nodarbības laikā skolēniem radīja priekšstatu par kara laika disciplīnu un viņiem pašiem bija jāveic dažādi uzdevumi.
 5. Mācību ekskursijā Rīgas Zooloģiskajā dārzā – Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā – 4.-6. klašu izglītojamie  atklāja un uzzināja dzīvnieku dzīves mīklas, varēja aplūkot vairāk nekā 3000 dzīvnieku no dažādiem kontinentiem, pildot uzdevumus papildināja zināšanas par Latvijas ainavām un tajās mītošiem dzīvniekiem.
 6. 8.-9. klašu izglītojamie  pirms valsts proklamēšanas gadadienas  apmeklēja  izrādi “Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas 2. teātris”. Tā bija iespēja katram atgriezties 100 gadu pagātnē   tieši tajā vietā,  kur tika proklamēta Latvijas Republika.
 7. 7.A un B klašu izglītojamajiem biedrības “Citā Rīga” gidi  piedāvāja iespēju tuvāk uzzināt skolas apkaimes vēsturi, staigājot pa Āgenskalna rajona ielām.
 8. 7.A un B klašu izglītojamie  latviešu valodas un literatūras stundā “Dirty Deal Teatro” aktieru vadībā iestudēja lugu pēc R. Blaumaņa noveles “ Nāves ēnā” motīviem.
 9. 10. -11. klašu izglītojamajiem  bija iespēja iepazīt Rīgas Doma krāšņās ērģeles – otrās lielākās ērģeles Latvijā –, noklausoties Piccolo koncertu un redzot ērģelnieka spēles video translāciju baznīcas zālē, kā arī gūt ieskatu ērģeļu darbības noslēpumos. Iepazīstoties ar Rīgas Doma ērģelēm, izglītojamie profesionāla gida pavadībā, uzkāpa ērģeļu balkonā, kā arī ieraudzīja kapitula zāli, baznīcu un krusteju – garus gaiteņus ar senām griestu velvēm un kolonnām.

II semestrī

 1. 5.-7. klašu izglītojamajiem kinoteātrī “Splendid Palace” tika organizētā filmas “Bille”  izrāde. “Bille” ir 2018. gadā izdota Latvijas spēlfilma, kas uzņemta pēc Vizmas Belševicas autobiogrāfiskā stāstu krājuma “Bille”  motīviem. Skolēniem tika piedāvāts stāsts par kāda cilvēkbērna pieaugšanu un attiecībām ar pasauli Latvijā pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu nogalē.
 2. 9.- 12. klašu izglītojamie  kinoteātrī “Splendid Palace”  noskatījās  filmu “Dvēseļu putenis”. Vēsturiska kara drāma pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem, kurā  sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību un jaundibināto Latvijas valsti palīdz saprast vēstures notikumus.
 3. Visai skolai marta sākumā tika organizēta iespēja piedalīties jaukā mūzikas stundā “ Shape of music”. Programmā skanēja gan klasiskā mūzika, gan populāra mūzika no kinofilmām. Skolēniem tika dota iespēja  ne tikai klausīties mūziku, atbildēt uz jautājumiem,  bet arī iepazīties tuvāk ar stīgu instrumentiem: vijoli, čelli, altu, kontrabasu. Drosmīgākie varēja izmēģināt katru no šiem instrumentiem.

I semestrī tika iztērēta visa piešķirta nauda 3001,63 eiro no 3003.

II semestrī ne visi pasākumi tika realizēti COVID-19 dēļ, no piešķirtām 2933 eiro paspējam  realizēt 1468,5 eiro (50,07%)  un katram izglītojamam tika piedāvāts vismaz 1 pasākums.